Global Partner Tokyo Boeki - микроскопы (электронный, тунельный, оптический), спектрометры (фотоэлектронный, ЯМР, ЭПР), сварочный аппарат, электронная микроскопия   поиск     Українська Русский Английский
ГоловнаПро компаніюПродукти та послугиКонтакти
Бізнес

 Наука

Це найбільш вимоглива сфера людської діяльності щодо передових ідей та технологій. Вже більше 50 років Tokyo Boeki сприяє розвитку фундаментальної та прикладної науки на території СНД, прокладаючи міст кооперації з провідними японськими та світовими науковими організаціями, підтримуючи вчених і впроваджуючи новітні технології для надскладних і нестандартних завдань. Сьогодні нашими партнерами є Академії наук України, Росії, Азербайджану, Туркменістану, науково-дослідні інститути, університети та приватні лабораторії.
Ми пишаємося тим, що зробили значний внесок в пізнання оточуючого нас світу і сприяли створенню розробок, відкриваючи незвідані вершини у вивченні природознавства.


 Освіта


Однією з основних місій компанії Tokyo Boeki Technology Ltd. завжди був і буде розвиток науки, підготовка кваліфікованих фахівців і підтримка талановитих вчених. Tokyo Boeki робить значний внесок у розвиток освіти в Україні та інших країнах СНД завдяки знайомству з новітніми технологіями, проведенню майстер-класів та ознайомленню з сучасними науковими інструментами, спільній організації наукових семінарів і конференцій, підтримці в публікації наукових робіт та ін.

 

 


 
Медицина

Сучасну медицину неможливо уявити без інновацій у діагностиці, лікуванні і дослідженні всебічних хвороб людини. Компанія Tokyo Boeki Technology Ltd. представляє інноваційні технології для вирішення широкого кола завдань: від простих клінічних досліджень до дослідження складної внутрішньоклітинної взаємодії на молекулярному рівні. Ці технології активно використовуються для відгадки таємниці генома людини, пошуку шляхів лікування невиліковних на даний момент хвороб, штучного запліднення, створення нових ефективних фармакологічних препаратів і в багатьох інших областях біомедицини. Промисловість
 

Контроль якості сировини та кінцевої продукції, а також наявність інноваційних технологій у виробництві є визначними факторами створення конкурентного продукту на ринку. Застосування цих технологій дозволяє підприємствам розробляти і випускати продукцію з граничними характеристиками і високою доданою вартістю. Будь-то виробництво лопаток турбін, що працюють при критичних навантаженнях, або пошук корисних копалин.

 вгору