Global Partner Tokyo Boeki - микроскопы (электронный, тунельный, оптический), спектрометры (фотоэлектронный, ЯМР, ЭПР), сварочный аппарат, электронная микроскопия   поиск     Українська Русский Английский
ГоловнаПро компаніюПродукти та послугиКонтакти
Зверненння Президента
Від імені колективу компанії Tokyo Boeki я радий вітати Вас на нашому сайті. Компанія Tokyo Boeki Technology Ltd. є частиною Tokyo Boeki Holdings Corporation, в якій кожна організація розвивається незалежно, при цьому налагоджуючи свою роботу відповідно до загальної філософії управління та цінностей компанії. Ми приділяємо особливу увагу підвищенню конкурентоспроможності та становищу компанії на ринку, колективно слідуючи корпоративним принципам і цілям, таким чином, створюючи сукупну систему якостей і можливостей для наших партнерів.

Слідуючи девізу компанії «Ваш надійний партнер на ринку СНД», Tokyo Boeki пишається репутацією стабільної та надійної японської компанії.
Сьогодні ми намагаємося зробити вагомий внесок у стійкий розвиток освіти, науки і технологій. За роки роботи ми завоювали довіру партнерів і високо цінуємо їх підтримку. Ділове середовище сучасного бізнесу постійно змінюється, але нашою головною метою завжди залишається надання найбільш інноваційних рішень для розвитку країн СНД.

                                                             

TOKYO BOEKI TECHNOLOGY LTD.
 вгору