Global Partner Tokyo Boeki - микроскопы (электронный, тунельный, оптический), спектрометры (фотоэлектронный, ЯМР, ЭПР), сварочный аппарат, электронная микроскопия   поиск     Українська Русский Английский
ГоловнаПро компаніюПродукти та послугиКонтакти
Керуючі принципи
З моменту свого заснування в 1947 році фірма Tokyo Boeki представляє собою незалежну спеціалізовану компанію з власним унікальним стилем управління і ведення бізнесу. Ми перетворили модель побудови бізнесу від традиційної до моделі забезпечення додатковими цінностями. Завдяки цьому, компанія Tokyo Boeki надає своїм партнерам комплекс послуг у сфері розвитку продукту та удосконалення технічних характеристик, виробництва. Такий підхід дозволяє пропонувати всебічні бізнес-рішення для задоволення будь-яких потреб партнера.

Tokyo Boeki була однією з перших організацій, яка застосувала таку стратегію. Компанія досягла певного прогресу в зміцненні фінансових показників, який привів до значних змін в організаційних та фінансових структурах. Іншими словами, було здійснено ряд кроків для підготовки бізнес-моделі, яка б забезпечила виживання компанії в новому конкурентному середовищі. Ці кроки включали створення більш гармонійної структури бізнесу і прибутку, розробку нових стратегій, удосконалення системи обліку доходів і витрат. Ми також поліпшили фінансові показники нашої компанії шляхом заощадження капіталу і збільшення ліквідності активів.

Робота наших підрозділів і компаній побудована на ідеї про те, що Tokyo Boeki Holdings Corporation - це група спеціалізованих компаній, покликаних генерувати нові напрямки загального бізнесу. Фірма розвиває концепцію «Об'єднаного Менеджменту» Tokyo Boeki, як унікальну систему для нової ери консолідованого управління. Кожен напрямок і група компаній в цілому, розвиваються індивідуально, дотримуючись загальних принципів управління та поділяючи спільні цінності. Працюючи разом, ми підвищуємо конкурентоспроможність групи в цілому, зміцнюємо свої позиції на ринку і загальними зусиллями прагнемо відповідати вимогам партнера.

Основоположні принципи Tokyo Boeki:

1. "Командний дух", в якому усі співробітники разом долають труднощі.
2. "Дух першовідкривачів ".
3. "Дух співробітництва", в якому усі співробітники компанії беруть участь у прийнятті рішень з управління.

Принципи управління Tokyo Boeki:

Tokyo Boeki прагне стати компанією, що постійно розвивається, в якій у кожного співробітника є бачення майбутнього і бажання зробити його реальністю. Цілі нашої компанії:

1. Бути компанією з важливою місією і мати можливість виконати її.
2. Бути компанією, якій довіряють партнери та суспільство.
3. Бути компанією, яка виконує свої корпоративні громадські зобов'язання.

Політика Tokyo Boeki з реалізації стратегічного бачення компанії:

1. Працювати з ентузіазмом і цілеспрямовано.
2. Безстрашно приймати всі випробування.
3. Розвиватися за принципом " командного духу".

Зарядка тяговых аккумуляторов для лодочных Электромоторов.

 вгору